26.09.2023

Jak co roku, 20 września w przedszkolu w Wyszynach, obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nie inaczej było w tym roku. Specjalnie dla naszych milusińskich przygotowaliśmy moc atrakcji: zawody sprawnościowe na placu przedszkolnym, słodkości, drobne upominki, medale. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta i Gminy Budzyń- pan Marcin Sokołowski, Kierownik CUW- pani Agnieszka Kaczmarek, pani Policjant - Ewelina Chomko oraz zaprzyjaźnieni strażacy z panem Łukaszem Przybyłą na czele. Dzieci wysłuchały ważnych informacji od pani policjant, zwiedziły wóz a w nagrodę dostały odblaski, aby być widocznym na drodze. Pan strażak pokazał dzieciom wóz i jego wyposażenie, a także jak udzielać pierwszej pomocy.Zorganizowaliśmy też konkurs kulinarny dla rodziców, w którym główną rolę pełniło jabłko. Jak się można było spodziewać nasi drodzy Rodzice stanęli na wysokości zadania. Wybrane jury wybrało trzech zwycięzców, którzy otrzymali nagrody, pozostali biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy okolicznościowe.Jednym z punktów uroczystości było symboliczne odsłonięcie nowej huśtawki, na zakup której środki otrzymaliśmy od Rady Rodziców, od rodziców dzieci 6-letnich z ubiegłego roku szkolnego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Budzyń. Wszystkim bardzo dziękujemy. Szczęście naszych dzieci jest dla nas najważniejsze.

• ZEBRANIE

Szanowni Rodzice

Zapraszamy 12 września 2023 r. na zebranie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 16.00.
            Zebranie odbędzie się w
            sali przedszkolnej gdzie zostaną omówione główne zagadnienia na rok szkolny 2023/24 przez Dyrektora przedszkola, następnie odbędą się zebrania grupowe na poszczególnych salach z wychowawcami grup.

UWAGAProsimy o przybycie na spotkanie bez dzieci.