• FESTIWAL ŚPIEWAJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW

14.04.2023

12 kwietnia 2023r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży odbył się xxv Finałowy Koncert Śpiewających Przedszkolaków. Na scenie wystąpiło 26 dzieci z czternastu przedszkoli działających na terenie Chodzieży i powiatu chodzieskiego. Nasze przedszkole reprezentowała Amelka, w wykonaniu piosenki  "Wiosenna Pogoda".

Wielkie Gratulacje dla Amelki życzymy dalszych sukcesów !

• FESTYN RODZINNY

''SADZIMY LAS"

Dnia 12.04.2023r. odbył się Festyn Rodzinny w którym uczestniczyły Przedszkolaki wraz z Rodzicami. Głównym celem spotkania było,zapoznanie dzieci z etapami sadzenia drzew,uczenie się odpowiedzialności za przyrodę,poszerzenie wiedzy na temat drzew,uwrażliwienie na piękno przyrody.

Po krótkim wprowadzeniu w tematykę sadzenia oraz instruktarzu, dzieci i rodzice pełni zapału i zaangażowania przystąpiły do sadzenia drzew. Podczas sadzenia z twarzy przedszkolaków nie schodził uśmiech i zadowolenie. Po zakończeniu pracy wszyscy udali się na ognisko, gdzie dzieci mogły skosztować pieczonych kiełbasek i pysznego ciasta. Każdy z uczestników sadzenia otrzymał specjalny dyplom, oraz sadzonkę sosny od Nadleśnictwa Sarbia.

Dziękujemy Panu Mateuszowi za organizację oraz wspaniałą lekcję przyrody.

• WIELKANOC

06.04.2023

Wielkanoc w przedszkolu to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Nic więc dziwnego, że dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. W środę 5 kwietnia w przedszkolu odbyło się przedstawienie w wykonaniu nauczycieli  pt. "Opowieść Wielkanocna". Tematyka nawiązywała do tradycji związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Po czym wspólnie zjedliśmy pyszne Wielkanocne śniadanie. Następnie Zajączek obdarował dzieci upominkami, które schował w naszym ogrodzie.