• Uroczyste pożegnanie Grupy Krasnale

16.06.2023

14 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Krasnale. W pożeganniu uczestniczyła dyrekcja, wychowawcy oraz rodzice naszych przedszkolaków i zaproszeni goście. Pożegnanie rozpoczeliśmy polonezem, następnie dzieci prezentowały wiersze, piosenki oraz składały podziękowania pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców. Na koniec nadszedł czas aby wręczyć absolwentom nagrody oraz dyplomy ukończenia przedszkola. Aby osłodzić gorzkie pożegnanie wjechał uroczyście wyborny tort.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w podczas uroczystości.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w szkole!

12.06.2023

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!

W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy, upominki, pyszny poczęstunek, zamek dmuchany, kolorowe balony, wata cukrowa. Naszymi gośćmi byli Strażacy z OSP Wyszyny, którzy pokazali nam wóz, sprzęt oraz opowiedzieli o pracy strażaka. Na koniec przygotowali Super niespodziankę PIANA PARTY.

To był wspaniały dzień

• Spektakl "Kopciuszek"

12.06.2023

30 maja 2023 r. wybraliśmy się do Chodzieskiego Domu Kultury na spektakl pt. ,,Kopciuszek". Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Był to niezwykły ciekawy rozśpiewany i roztańczony spektakl z efektami świetlnymi. Podczas przedstawienia zwracano uwagę na wartości takie jak dobroć, pracowitość, szacunek do innych, odróżnianie dobra od zła i wiarę w siebie i spełnienie marzeń. Dzieci były bardzo zadowolone z wyjazdu.

• Krasnale w Family Parku

12.06.2023

Krasnale na wycieczce w Family Parku w Bydgoszczy.  Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach z chemii i z fizyki w Pracowni Profesora Ciekawskiego. Poznawali nowości  techniki i eksperymentowali na przygotowanych do tego stanowiskach. Wspaniale bawili się korzystając z trampolin, zjeżdżalni, kręgielni, ścianek wspinaczkowych  i gokartów. Przedszkolaki integrowały się w grupie podczas wspólnych zabaw i naukowych działań. To był wspaniały dzień!

• DZIEŃ OTWARTY

07.06.2023

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu każdego dziecka. Jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się dni otwarte dla przyszłych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu.