• Magia świąt...

22.12.2021

W miniony piątek, 17 grudnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w grupowych wigiliach. Z tej okazji dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały swoje zdolności i talenty podczas krótkich programów artystycznych. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia nie zabrakło również kolędowania, radosnych tańcow i uśmiechów. W powietrzu unosiła się prawdziwa magia świąt, dzięki której dotarł do nas wyczekiwany przez dzieci gość z wielkim workiem prezentów :)

• Witaj Mikołaju!

14.12.2021

6 grudnia to dzień niezwykły zarówno dla małych jak i dużych... Tradycyjnie w tym dniu  nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość - Święty Mikołaj wraz ze swoimi niezawodnymi elfami. Tegoroczna zimowa aura sprzyjała podróży z dalekiej Laponii, dzięki czemu nasz niecodzienny gość dotarł do przedszkolaków prawdziwymi saniami. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Święty Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły  Mikołaja i jego świtę za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!