• Spotkanie z panią psycholog

25.10.2022

Dania 03.11.2022r.(czwartek) o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z panią psycholog Alicją Kyciak- pracownikiem Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Chodzieży na temat:

Wspieranie rozwoju dziecka”

Radzenie sobie z emocjami negatywnymi”

Ujednolicenie oddziaływań przy współpracy rodzic-dziecko-nauczyciel- psycholog”

Zagrożenia cyberprzestrzeni”

25.10.2022

W naszym przedszkolu od rana było czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane są inaczej niż w czasie zwykłych dni. Udekorowana sala, zaproszeni goście  i wreszcie wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, to wszystko układa się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola. Bo w przedszkolu 14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc pani intendentka, panie kucharki, panie woźne. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

• ''DZIEŃ DZIEWCZYNEK''

11 października br. w naszym przedszkolu obchodziliśmy,

„Międzynarodowy Dzień Dziewczynek”.

W tym dniu na nasze wyjątkowe dziewczynki w każdej grupie czekało moc atrakcji. Każda otrzymała prezent od kolegów z grupy, którzy składali  im również życzenia, śpiewali piosenkę, zaprosili do wspólnej zabawy przy muzyce. To był wyjątkowo miły dzień pełen niespodzianek dla wszystkich naszych przedszkolaków.

• "Przygody Piotrusia Zapominalskiego"-teatrzyk

07.10.2022

04.10.2022r. do przedszkola zawitał teatr z Łodzi, który przedstawił "Przygody Piotrusia Zapominalskiego". Tytułowy Piotruś ciągle czegoś zapominał, aż pewnego dnia zgubił swoją głowę, a w jej odnalezieniu pomagał mu czarodziej Domatus. Dzieci z zainteresowaniem śledziły występ czarodzieja oraz chętnie uczestniczyły i pomagały odnaleźć zgubę. Na początku podarowano Piotrusiowi głowę zastępczą, jednak z pomocą przedszkolaków, czarodziejowi udało się wyczarować nową głowę dla zapominalskiego. Dzieci zadziwiały liczne czarodziejskie sztuczki. Dzieci zrozumiały, że należy pamiętać o ważnych rzeczach.

• DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

07.10.2022

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach

w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

W tym dniu we wszystkich  grupach dziewczynki

wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały.

Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.