• Obchody Świąt Majowych

10.05.2023

Obchody świąt narodowych: 1 Maj Święto Pracy, 2 Maj Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej naszym przedszkolu zaczęliśmy już w dniach poprzedzających majowe święta.

Święta te są okazją do rozmów o ojczyźnie. W celu przybliżenia dzieciom tematyki patriotycznej.

Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wzieły udział w obchodach zbliżających świąt Narodowych, były tańce, wiersze oraz przemarsz po okolicy z biało-czerwonymi flagami. To wyjątkowy czas, kolejne doświadczenia, emocje i ogromna duma, że przynależymy do wspólnoty narodowej.

• Konkurs plastyczny "Zakładka do książki"

09.05.2023

W dniu 28 kwietnia 2023r. w przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  na " Zakładkę do książki". Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, odkrywanie przez dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki, doskonalenie sprawności manualnych oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i świadomości poszanowania książek. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki dowolną techniką plastyczną. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele prac, wszystkie były pomysłowe i wyjątkowe.

Wszystkim uczestnikom sredecznie Gratulujemy

09.05.2023

Ziemia to wspaniała planeta, pełna zieleni, pięknych roślin i zwierząt. Mamy wiele szczęścia zamieszkując tę wspaniałą „zieloną wyspę”. Warto uświadamiać to dzieciom w każdym wieku.

21 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi w naszym przedszkolu. Przedszkolaki dowiedziały się, że jest ona jedyną zamieszkaną planetą i jednocześnie naszym domem, więc musimy o nią dbać jak najlepiej potrafimy np poprzez segregację śmieci a także ich recykling ). Dzieci przedstawiły piękny taniec dla ziemi " Wiosenne Przebudzenie" .Wspólnie wybraliśmy się na sprzątanie naszej okolicy.